TV1

TV1 internetu nemokamai

TV1 internetu TV1 TV1 TV1 logoTV1 INTERNETU TIESIOGIAI NEMOKAMAI

Stebėkite TV1 internetu nemokamai. Siūlome susipažinti su kanalo istorija.

TV1 – televizijos programa moterims, transliuojama nuo 2003 m. gruodžio 20 d.

TV1 programą sudaro įvairaus amžiaus moterų auditorijai skirti serialai ir filmai, kultūrinės ir pramoginės laidos.

Transliuotojas – UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“. Programa transliuojama skaitmeniniu būdu.

TV1 programos trukmė šiandien – 19 valandų 5 minutės per dieną.

TV1 tiesiogiai ir kitas laidas galite žiūrėti: http://lnkgo.alfa.lt/

Sezonų šūkiai

 • 2009 m. – dabar: „TV1 – vienas malonumas“
Transliavimo
pradžia
2003 m. gruodžio 20 d.

 

TV1 (UAB „TV1“) – nuo 2003 m. transliuojamas dukterinis LNK televizijos kanalas. Transliuojama dokumentika, kartojami serialai, filmai. Kuriamos ir autorinės laidos.

Žymos: TV1 internetine televizija, TV1, TV1 tiesiogiai, TV1 internetu nemokamai, TV1 nemokamai, TV1 online.

5 komentarai apie “TV1

 1. Mojtaba

  Pradėsiu nuo to, kad man Užkalnio straipsniai viesmout (beveik) patinka. Patiko ir šį kartą, bet perskaičius straipsnį, o po to ir komentarus, sukėlė kažkokį nenumatytą kongnityvinį disonansą manojoje makaulėje. Neketinu ginčytis dėl daugelio straipsnyje išsakytų minčių, požiūrio į televizijas, kadangi daugmaž pritariu autoriui, tačiau noriu pasakyti, kad nesutinku, jog yra blogai mėgti kai kuriuos sovietinius filmus, mokėti rusų kalbą ar net galų gale ilgėtis savo jaunystės tais laikais.Šūriko nuotykiai yra puiki komedija subtiliai pašiepianti sovietinį mentalitetą. Daugybę kartų mačiau šias serijas ir viesmout patiko žiūrėti. Gal dabar jau kiek pabodę, bet progai pasitaikius dar pažiūrėčiau. Po pirties tiesa niekada nemačiau iki galo, tačiau šiais metais prieš išvažiuojant švęsti naujuosius, pavyko pusvalandį pažiūrėti šitą filmą. Tiek užteko, kad suprasčiau pagrindinę filmo mintį, sakančią, jog sovietiniais laikais visi namai buvo antiek vienodi ir pilki, interjeras toks nykus ir visur panašus, jog skirtinguose miestuose galėjai rasti identiškai atrodančių namų ir sėkmingai juos supainioti. Tačiau netgi tokia nykuma kai kada gali atnešti gerų dalykų, kaip filme ir atsitiko. Visuomet mėgau sovietų filmus-pasakas ir netgi kai kuriuos lėlinius filmus, ką jau bekalbėti apie klasiką Na palauk . Manau taip pačiai mąsto daugelis mano bendraamžių, t.y. vyresnėjančio jaunimo (man 27 metai).Rusų kalbos mokėjimas labai praverčia. Galiu skaityti rusiškas knygas, žiūrėti rusišką televiziją ir matyti kokią propagandą ji skleidžia savo tautai. Rusiškas internetas taip pat praverčia suprasti kas vyksta Rytuose. O štai vienas gražiausių (stipriausių, geriausių, žodžiu, topinis) pasaulyje himnų yra sovietinis (praktiškai toks pat yra dabartinis Rusijos himnas). Su tuo visiškai sutinku ir tikriausiai sutiktų pusė interneto, tik reiktų gal pasėrčinti googlėj raktožodžiais top national anthem , kad galutinai įsitikinti. Aišku liūdna, kad vienas gražiausių himnų priklauso tokią bjaurią istoriją turinčiai valstybei, tačiau valstybė ir pats himnas iš esmės dėl to nėra kalti, kaip nekaltos senovinės svastikos, kad jas stilizavo ir pradėjo naudoti naciai savo vėliavose.Taigi, gerbiamas Redaktoriau, ar ne per daug to beveik landsberginio priešiškumo Rusijai, žmonėms jaučiantiems nostalgiją jaunystei ir galų gale rusų kalbai? Man atrodo tai per daug išpūstas burbulas. Tiesiog reikia gerai žinoti istoriją, reikia žinoti kas vyksta dabar ir blaiviai savarankiškai mąstyti.Taip kalba 3 užsienio kalbas (įskaitant rusų) mokantis, senelius tremtinius turintis, kai kuriuos sovietinius filmus mėgstantis, tačiau komunizmo ir nacizmo nekenčiantis, už konservatorius balsuojantis jaunuolis. Ir taip parašiau, nes skaitydamas šitą straipsnį pasijautau esąs kaltas, kad man Rusija dabar visai nėra tokia baisi, kaip kai kuriems kitiems žmonėms, pavyzdžiui gerbiamam Užkalniui. Tad sakau Ne , į bendrą valtį su Jumi nelipsiu, nors ir toliau skaitysiu kitus puikius jūsų straipsnius.

  Atsakyti
 2. Hosting

  Kad transliacijos butu dar geresnes ispleteme retransliaciniu serveriu tinkla.Dabar retransliaciniai serveriai laukia Jusu visuose kontinentuose, o populiariausiose tarp Lietuvos emigrantu salyse ju net po kelias desimtis. Tai uz tikrins puikia Jusu nuotaika besimegaujant lietuviska televizija internetu.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *