TV3 internetu nemokamai

TV3 televizija internetu nemokamai.

TV3 internetu TV3 TV3 TV3 logoTV3 INTERNETU TRANSLIACIJA NEMOKAMAI

TV3 internetu suteikia galimybė stebėti visiems, kurie to trokšta.

TV3 – didžiausias komercinis „Viasat“ televizijos kanalas, transliuojamas septyniais skirtingais kanalais Skandinavijoje (Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje (nuo 1987 m.) ir Baltijos šalyse (Estijoje (nuo 1996 m.), Latvijoje (nuo 1998 m.) ir Lietuvoje (nuo 1993 m.), taip pat Vengrijoje (nuo 2000 m., VIASAT3 pagrindu).

Be TV3 kanalų Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Vengrijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje, „Viasat“ jungia ir kitus kanalus – TV6, TV8, Viasat 4, TV1000, 3+, TV10, TV3 Puls, Viasat NATURE, Viasat CRIME, Viasat HISTORY, Viasat EXPLORE, Viasat SPORT, Viasat SPORT Baltic, Diema, Kino Nova, Diema Family ir kt.

Stebėkite TV3 televiziją internetu per http://play.tv3.lt/

TV3 – žiūrimiausia televizija Lietuvoje

TV3 savo žiūrovams siūlo drauge kokybiškai ir intelektualiai pramogauti. TV3 siekia sudominti žiūrovą išskirtinio turinio programomis, skatinti pilietiškumą ir ugdyti šeimos vertybes. Daugiau nei 140 žmonių komanda Lietuvoje kasdien dirba dėl Jūsų – ištikimiausių TV3 žiūrovų bei naujienų ir pramogų portalo tv3.lt skaitytojų.

Istorija Lietuvoje

1992 m. gegužės 7 d. įregistruota UAB „Tele-3“ tapo pirmąja komercine televizija Lietuvoje. Jau metų pabaigoje bendrovei buvo suteikta licencija transliuoti LTV 3 tinklu.

1993 m. balandžio 11 d. „Tele-3“ pirmą kartą pasirodė eteryje. Kanalo įkūrėja ir pirmoji direktorė buvo lietuvių kilmės amerikietė – prof. Liucija Baškauskaitė.

1996 m. balandžio 18 d. bendrovei buvo iškelta bankroto byla, didelės Švedijos kompanijos „Kinnevik“ tarptautinis žiniasklaidos padalinys „Modern Times Group“ (MTG) tampa televizijos sanuotoju ir atsiskaito už visas skolas. „Tele-3“ įkūrėja prof. Liucija Baškauskaitė nebetenka teisių į jokį televizijos turtą. Tų pačių metų rudenį „Modern Times Group“ įsigijo pirmojo Lietuvoje komercinio televizijos kanalo „Tele-3“ akcijų.

1997 m. birželio 8 d. 19:45 val. „Tele-3“ programos pradedamos transliuoti TV3 pavadinimu.

MTG jungė nemokamai platinamus (Free TV) ir mokamus kanalus (Pay TV). Šie du padaliniai buvo reorganizuoti ir sujungti į vieną „Viasat Broadcasting Group“ – tarptautinį televizijos tinklą, aptarnaujantį Skandinavijos šalių žiūrovus per palydovus. Praėjusių metų pradžioje buvo nutarta, kad „Viasat“ apjungtų ir gretimas Baltijos šalis, nors jose TV3 kanalai rodomi per antžeminį siųstuvų tinklą. Dabar visi TV3 kanalai Skandinavijos ir Baltijos šalyse turi vienodas užsklandas, tad žiūrovai bet kurioje iš šių šalių gali lengvai atpažinti kanalą.

2011 m. Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisija priskyrė TV3 televiziją etikos nesilaikančių žiniasklaidos priemonių kategorijai dėl per metus šešiose joje transliuotose laidose padarytų etikos kodekso pažeidimų.

Gairės: tv3, tv3 online, tv3 internetu, tv3 nemokamai, tv3 internetu nemokamai

22 komentarai apie “TV3 internetu nemokamai

 1. robizzzzz

  Nerodo nej tv3 nej lnk ar kitu kanalu. nesuprantu,kodel. gal del to ace stream? kdl pvz rodo lryto visus kanalus nes playeris kitoks? iskart paleidzia. o kitus tai peerink kiek nori arba paraso there are no active peers at the moment arba taip ir peerina,o procentu nekrauna. Adminai,gal darykit ka nors ? 🙂 ar manot,kad cia pas mane klaida? Jei taip,noreciau isgirsti kaip ja isprest :>

  Atsakyti
 2. Algis

  Butu naudinga ir visi butu dekingi,jei pavyktu pasalinti vaizdo nutrukimus.Matomai,kazkas su plejeriu netvarkoj.Lauksime pagerinimo.Sekmes!

  Atsakyti
 3. Romas

  Nusipirkau nauja samsun s6 bet negaliu ziurret. Gal reikia kaskokias programas parsisiust.??

  Atsakyti
 4. Aloyzas

  Nerodo. Įdiegiau papildomus plejerius – vis tiek neveikia. Dirba rusiški, lenkiški, baltarusiški, o lietuviški – ne!

  Atsakyti
 5. Paulius

  Na taip jau yra kad gyvenam stebuklų salyje.Paskaiciau komentarus b.iski .Ziuru.Ne komentarai okei as prisidedu.Bet pvz. kodėl per kelias sekundes galima atsiverst kad ir Mozambiko tv o tv3 ar kokia lnk ne pro kur.Isciulps krauja nervus jei turi pinigus ir vistiek nerodys.O Somalio arba RU i valias ziurek.
  O sako stebuklu nebuna.YRA reiskia

  Atsakyti
 6. Atgalinis pranešimas: Top ace stream lietuviski kanalai Update New - Tratamientorosacea.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *